هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

20 % تخفیف به مناسبت افتتاحیه
کد تخفیف : SITEBAMA20

درباره ما

سایت باما

سایت باما یکی از برند های زیرمجموعه هلدینگ نرم افزاری ایده پردازان درنیان است که به صورت تخصصی در حوزه طراحی سایت با cms فعالیت میکند. سایت باما با بیش از 10 سال سابقه در طراحی وب سایت و با کادری مجرب بیشترین میزان رضایت را در بین مشتریان عزیز دارد.

کادر مجرب هلدینگ ایده پردازان درنیان

مدیر هلدینگ ایده پردازان درنیان

مهران زارع درنیان مدیری هلینگ ایده پردازان درنیان و مدیر مجموعه سایت باما از سال 2014 مشغول به فعالیت در زمینه دیجیتال مارکتینگ و طراحی وب و مالک برند های سایت باما و دات وب می باشد.

رئیس هیئت مدیره هلدینگ ایده پردازان درنیان

سرکار خانم لسانی رئیس هیئت مدیره هلدینگ ایده پردازان درنیان می باشد. خانم لسانی فوق لیسانس مدیریت بازرگانی و دارای مدرک دکترای تجارت الکترونیک از دانشگاه صنعتی شریف می باشند.

عضو هیئت مدیره هلدینگ ایده پردازان

مهدی حسین زاده عضو هیئت مدیره هلدینگ ایده پردازان از بهترین های اعضای هیئت مدیره هلدینگ می باشند.

مدیر تیم وردپرس هلدینگ ایده پردازان درنیان

هلدینگ ایده پردازان درنیان در زمینه طراحی وب سایت با استفاده از CMS سابقه طولانی داشته و میتوانید در سایت باما سفارش های وردپرس خویش را ثبت کنید، امیر مدیریت تیم وردپرس کاران را در هلدینگ برعهده داشته و سابقه طولانی در این زمینه را دارد.

تیم لید BACK-END هلدینگ ایده پردازان درنیان

مدیریت برنامه نویسان زبان پایتون در هلدینگ ایده پردازان درنیان بر عهده بنیامین می باشد. بنیامین دارای مدرک فوق لیسانس در رشته فناوری و اطلاعات از دانشگاه صنعتی شریف می باشد. وی تجربه بالایی در پیاده سازی انواع برنامه ها و وب سایت ها می باشد.

BACK_END هلدینگ ایده پردازان درنیان

نیرو های خلاق و باهوش سایت باما با طراحی های بسیار زیبا و خلاقانه در هلدینگ ایده پردازان درنیان همواره این مجموعه را صاحب سبک در زمینه طراحی کرده اند .

FRONT- END هلدینگ ایده پردازان درنیان

نیرو های خلاق و باهوش هلدینگ ایده پردازان درنیان با طراحی های بسیار زیبا و خلاقانه همواره این مجموعه را صاحب سبک در زمینه طراحیهای متفاوت از جمله طراحی  وب کرده اند.

ایده پردازان درنیان در نمایشگاه گام دوم

سایت باما یکی از برند های زیرمجموعه هلدینگ نرم افزاری ایده پردازان درنیان است که به صورت تخصصی در حوزه طراحی سایت با cms فعالیت میکند. حضور شرکت ایده پردازان درنیان در نمایشگاه گام دوم ( عصر امید ) دانشگاه آزاد اسلامی ایران در نمایشگاه مصلی امام خمینی