هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

20 % تخفیف به مناسبت افتتاحیه
کد تخفیف : SITEBAMA20

طراحی سایت فروشگاهی

سایت فروشگاهی این امکان را فراهم می نماید که در تمام ساعات شبانه روز اطلاعات و امکانات مربوطه در دسترس مشتریان قرار گرفته و افزایش فروش و اعتبار فروشگاه را درپی دارد.
طراحی سایت با وردپرس در سایت باما می تواند برای کسب و کار شما بیشترین میزان سود را در کمترین زمان ممکن را داشته باشد.

طراحی سایت فروشگاهی با سایت باما

مزایای طراحی سایت در سایت باما

سایت باما به عنوان اولین پلتفرم ارائه دهنده خدمات وب و طراحی سایت ارزان به صورت کاملا آنلاین و همراه با پشتیبانی ۲۴ ساعته آنلاین در ایران به شما خدمت رسانی میکنیم. شما میتوانید در سایت باما با هر مبلغی وب سایتی برای خویش داشته باشید.

سایت باما از اول شروع پروژه های شما عزیزان در کنار شما عزیزان خواهد بود تا بتوانید در این مسیر پر از دغدغه بهترین تصمیم ها را بگیرید سایت باما چراغ شما در این مسیر تاریم خواهد بود.

مزایای طراحی سایت با وردپرس چیست ؟!

سرعت بالا در اجرا و پیاده سازی

اولین و بهترین مزیت طراحی وب سایت با وردپرس سریع بودن آن است. شما می توانید در کمترین زمان ممکن صاحب یک وب سایت با کلی امکانات متفاوت شوید.شاید پیش خود بگویید که این وب سایت ها قالب آماده می باشند در صورتی که اینطور نبوده و شما میتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن سایت وردپرسی غیر از قالب آماده داشته باشید.

طراحی سایت ارزان

دومین مزیت که برای وردپرس وجود دارد این است که این دسته از وب سایت ها بسیار مقرون به صرفه بوده و در ابتدای شروع کسب و کار نیازی نست که شما عزیزان هزینه های هنگفتی بابت سایت های اختصاصی بپردازید. شما یتوانید در شروع مسیر که هنوز مشتریان زیادی ندارید با کمترین هزینه وب سایت مشابه سایت های اختصاصی داشته باشید تا بتوانید ویترین زیبایی داشته باشید.
پس از گذشت زمان وب سایت خویش را که الان بسیاری کاربر دارد را به وب سایت هایی اختصاصی تبدیل نمایید.

هزینه نگهداری وب سایت

سومین دلیل و مزیت طراحی سایت با وردپرس میتواند این باشد که برای این دسته از وب سایت ها دیگر نیاز به پشتیبان هایی برای وب سایت خویش ندارید. چون شما عزیزان میتوانید با استفاده از آموزش های خیلی ابتدایی نیاز های وب سایت خویش را برطرف نمایید و از هزینه های نگهداری وب سایت خویش در امان بمانید.

امنیت در وردپرس

نکته سوم، داشتن امنیت بیش‌تر است. هنگامی که اسم ورد پرس به میان می‌آید، بسیاری معتقد هستند که امنیت سایت کم‌تر خواهد شد،زیرا  همه افراد از کدهای متن باز (Open Source) اطلاع دارند این نظرات تا جایی منطقی است.
کدی که اشکال داشته باشد و افرادی هم به آن دسترسی نداشته باشند، احتمالا باگ آن به این سرعت در نمی‌آید. اما نباید فراموش کرد که تعداد زیادی برنامه نویس و شرکت های متعدد بر روی ورد پرس کار فعالیت می‌کنند و هر کدام از آن‌ها بخشی را در این کسب و کار پیش می‌برند، و روزانه برای تمام افزونه‌ها و قالب و هسته نرم افزاری‌، آپدیت‌های امنیتی می‌گذارند.

نگرانی بابت به کارگیری یک تیم حرفه‌ای برای رفع این موضوع و هزینه‌های آن نداشته باشید. حفظ امنیت وب سایت توسط تیم امنیتی وردپرس، امنیت کسب و کار شما را تضمین کرده و در صورت بروز مشکل، مساله را به سرعت و بدون هزینه رفع می‌کند.

سایت فروشگاهی با وردپرس در سایت باما

اگر هدف شما از طراحی سایت فروشگاهی ورود به عرصه رقابت با سایت ها و شرکت های رقیب  و یا حتی آنلاین شاپ های مشهور است، طراحی سایت فروشگاه اینترنتی لازمه موفقیت فروشگاه آنلاین کسب و کار شماست چرا که طراحی سایت فروشگاهی موجب بالارفتن کلاس کاری شما میشود.

 مسلم است چنین نیازی را نمیتوان به هیچ وجه با ساخت سایت فروشگاه اینترنتی توسط فروشگاه‌سازهای آنلاین تامین کرد چرا که تمامی کسب‌وکارها از فروشگاه‌سازها استفاده می‌کنند و کار شما هیچ برتری نسبت به آنها ندارد و این امر موجب می‌شود نتوانید به‌صورت بیزنسی کار خود را وارد فضای اینترنت کنید و شما فقط به‌صورت کاسبی وارد شده‌اید و این نوع ورود هیچ فرقی با کسب و کار سنتی شما ندارد. 

طراحی سایت فروشگاهی با کمترین هزینه
طراحی سایت فروشگاهی برای اغلب بیزنس‌ها از نیازهای مهم می‌باشد، چرا که طراحی بصری وب‌سایت شما در طراحی سایت فروشگاهی، مطابق با نیاز و سلیقه شما و مشتری نهایی‌تان و با نیم‌نگاهی به فروشگاه‌های اینترنتی موفق بازار طراحی می‌شود و همچنین اصول افزایش بازدید سایت و بهبود رتبه سئو سایت نیز بر اساس نوع فعالیت شما به نحو شایسته انجام می‌پذیرد.
 
علاوه بر اینها در آینده پیاده سازی امکانات خاص در جهت رسیدن به فروش بیشتر با طراحی فروشگاه اینترنتی قابلیت توسعه بالاتری خواهدداشت و این تفاوت‌ها و خاص‌بودن‌هاست که می‌تواند باعث پیشرفت‌های بزرگ در بیزنس شما شود. ‎