هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

20 % تخفیف به مناسبت افتتاحیه
کد تخفیف : SITEBAMA20

نمونه کار ها

وب سایت پزشکی نیل بات

وب سایت پزشکی نیل بات در زمینه زیبایی و خدمات اقامت برای بیماران خارج و داخل از کشور فعالیت میکند.این وب سایتدر سایت باما طراحی اختصاصی شده و شما میتوانید هنر طراحان سایت باما را مشاهده کنید.

وب سایت کافه توران

وب سایت کافه توران وب سایتی متفاوت در زمینه معماری و نمونه کاری می باشد. که در این وب سایت انواع پروژه های کافه های ساخته شده و دیزاین شده را می توانید ببنید وب سایت کافه توران با همراهی کارفرما و به صورت اختصاصی طراحی و اجرا شده است.

وب سایت فروشگاهی بهاره سبز

بهار سبز وب سایتی در زمینه فروش انواع خشکبار و میوه های خشک و محصولاتی متفاوت با قیمت های مناسب و بسته بندی هایی زیبا به مشتریان خدمات عرصه می نماید این وب سایت با وردپرس و به صورت اختصاصی طراحی گشته است.

وب سایت خبری بانوان سینما

سایت های خبری همیشه چالشی متفاوت برای طراحان می باشد تا زیبا ترین دیزاین و نمای بصری را برای مراجعه کنندگان به ارمغان آورد.این وب سایت توسط سایت باما و به سفارش خود کارفرما طراحی و اجرا شده است.

وب سایت آموزشی راه سوم

آموزشی متفاوت با سایت راه سوم که این وب سایت توسط تیم سایت باما طراحی گشته و اجرا گردیده.

وب سایت شرکتی کاویان گستران

این وب سایت پزشکی و معرفی در زمینه زیبایی پوست و جوان سازی آن فعالیت دارد. این وب سایت توسط تیم سایت باما طراحی و اجرا گشته است.

وب سایت فروشگاهی پن مارکت

وب سایتی بسیار زیبا و پویا برای کارفرمایی خلاق و صاحب سبک که با زیبایی بی نظیر صاحب وب سایتی بی نظر شده اند این وبسایت در زمینه فروش انواع خودکار و جوهر فعالیت دارد.

کاور آزمایشگاه

وب سایت آزمایشگاهی پویان اکسیر

وب سایت آزمایشگاهی پویان اکسیر ئر زمینه آرمایش های متفاوت و صاحب سبک در ایجاد سطح مقطح های گازی فالبت می نماید این وب سایت توسط تیم سایت باما طراحی و اجرا گشته است.

وب سایت توریستی ایران داریوس

وب سایتی سراسر هیجان آرامش برای همه عزیزان شما می توانید در این وب سایت لحظات خوشی را برای خود و عزیزانتان فراهم کنید این وب سایت توسط تیم قدرتمند سایت باما طراحی و اجرا شده است.

وب سایت B2B پایا

پایا بهترین وب سایت در انجام معملات متفاوت در زمینه بیزینس در بیزینس می باشد سایت باما در این زمینه هم توانایی انجام این امور را داراست.

وب سایت آموزشی مدرسه شهداء

این وب سایت آموزشی در زمینه های اخذ مدرک و آموزش های متفاوت فعالیت می‌نماید. مدرسه شهدا از دسته وب سایت های آموزشی می باشد که به دست طراحان سایت ما اجرا گشته است.