20 % تخفیف به مناسبت افتتاحیه
کد تخفیف : SITEBAMA20

طراحی سایت معرفی پلن اقتصادی 🪙

طراحی سایت معرفی با پلن اقتصادی ویژه افرادی میباشد که قصد معرفی کردن خود را داشته و میخواهند با داشتن یک وبسایت سبک خود را معرفی و به اشخاص مختلف خود را بشناسانند و یا برای ساختن رزومه خود میتوانند از این وبسایت ها استفاده کنند و همچنین میتوانند با استفاده از وبسایت معرفی پلن اقتصادی وبلاگ خود را راه اندازی و مقاله های خود را به دید عموم بگذارند.

1.000.000 تومان

طراحی سایت معرفی پلن ویژه 🌟

طراحی سایت معرفی با پلن ویژه مختص شرکت های نوپا و درحال توسعه میباشد که میخواهند با مشتریان خود از طریق وبسایت در ارتباط باشند و بتوانند جذب مشتری انجام دهند و همچنین افرادی که میخواهند نمونه کارهای خود را به نمایش عموم بگذارند و از طریق وبسایت جذب کاربر داشته باشند و بتوانند به خوبی با مشتریان خود ارتباط برقرار کنند.

2.000.000 تومان

طراحی سایت معرفی پلن سفارشی✨

طراحی سایت معرفی با پلن سفارشی مختص شرکت هایی میباشد که میخواهند تماما در وبسایت با مشتریان خود در ارتباط باشند و از طراحی اختصاصی بهره مند شوند و همچنین کاربران زیادی را جذب وبسایت خود کنند همچنین شرکت ها و یا مجموعه هایی از جمله شرکت های معماری و …. که میخواهند نمونه کار خود را در سایت به اجرا بگذارند میتوانند از این پلن سایت باما استفاده کنند.

4.000.000 تومان

طراحی سایت فروشگاهی پلن اقتصادی 🪙

طراحی سایت فروشگاهی با پلن اقتصادی مختص فروشگاه هایی میباشد که میخواهند تعداد محدودی محصول خود را به فروش برسانند و همچنین بتوانند به صورت 24 ساعته به کاربران خود امکان خرید بدهند و همچنین بازخورد کاربران خود را از طریق سایت ببینند و بتوانند خدمات بهتری را به کاربران خود هدیه بدهند.

2.000.000 تومان

طراحی سایت فروشگاهی پلن ویژه 🌟

طراحی سایت فروشگاهی با پلن ویژه مختص فروشگاه ها و شرکت هایی میباشد که میخواهند محصولات و یا خدمات خود را به صورت آنلاین به فروش برسانند و بتوانند امکان ارتباط راحت تر و خرید راحتتر را به مشتریان خود هدیه بدهند و به صورت 24 ساعته خدمات پشتیبانی را به مشتریان خود ارائه بدهند.

4.000.000 تومان

طراحی سایت فروشگاهی پلن ویژه 🌟

طراحی سایت فروشگاهی با پلن سفارشی مختص فروشگاه ،شرکت ها و یا مجموعه هایی میباشد که قصد فروش محصول یا خدمات و یا فروش پکیج ها و فیلم های آموزشی دارند که میتوانند با استفاده از این پلن به مشتریان خود امکان ارسال تیکت و دریافت تیکت و همچنین پشتیبانی 24 ساعته را هدیه بدهند که با استفاده از این قابلیت ها میتوانید حس خوب خرید راحت را به مشتریان هدیه بدهید و افزایش فروش را با این پلن تجربه کنید.

8.000.000 تومان